1952-04-26 - W Lublinie urodził się Andrzej Sontag - brązowy medalista mistrzostw Europy w Rzymie (1974) w trójskoku, olimpijczyk z Montrealu




Partnerzy

Ośrodki

Aktualności

Lavillenie vs. Lisek – tyczkarskie emocje na Kusym
2018-04-10
W historii światowej lekkoatletyki zaledwie kilku tyczkarzy pokonało wysokość 6 metrów – w tym...
The Champ Awards - nagroda dla PZLA
2018-04-04
Polski Związek Lekkiej Atletyki został wyróżniony w piątej edycji plebiscytu The Champ Awards! PZLA, w...
Time for Toruń - trwa walka o HME 2021
2018-03-27
Time for Toruń, czyli czas na Toruń – pod takim hasłem promowana jest polska kandydatura do organizacji...

Imprezy wkrótce

26.04.2018,   Białystok
I
Dzień młodego miotacza
27.04.2018,   Zielona Góra
I
Mityng otwarcia sezonu lekkoatletycznego
28.04.2018,   Łomża
MM
PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 metrów
28.04.2018,   Opole
I
Mityng inauguracji sezonu
28.04.2018,   Zgorzelec
I
Memoriał Wilhelma Nowickiego. Inauguracja sezonu 2018
28.04.2018,   Poznań
I
Mityng otwarcia Sezonu 2018


Wyniki

08.04.2018 Dębno
25.03.2018 Warszawa
24.03.2018 Dudince /SVK/
24.03.2018 Walencja /ESP/
19.03.2018 Madryt /ESP/
18.03.2018 Gdynia
17.03.2018 Żagań
01.03.2018 Birmingham /GBR/
17.02.2018 Toruń (Arena Toruń)
15.02.2018 Toruń (Arena Toruń)

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
60 m 6.63 Remigiusz OLSZEWSKI
200 m 20.64 Karol ZALEWSKI
300 m 32.60 Karol ZALEWSKI
400 m 46.15 Jakub KRZEWINA
800 m 1:46.47 Adam KSZCZOT
1000 m 2:23.80 Bartosz KOTŁOWSKI
1500 m 3:37.67 Marcin LEWANDOWSKI
3000 m 8:19.46 Adam CZERWIŃSKI
60 m pł M 7.70 Damian CZYKIER
Wzwyż 2.33 Sylwester BEDNAREK
Tyczka 5.91 Piotr LISEK
W dal 7.73 Mateusz RÓŻAŃSKI
Trójskok 16.69 Karol HOFFMANN
Kula (7.26) 22.00 Konrad BUKOWIECKI
7-bój 5661 Patryk BARAN
Chód 5 km 19:41.63 Dawid TOMALA
Konkurencja Wynik Kobiety
60 m 7.18 Ewa SWOBODA
200 m 23.12 Anna KIEŁBASIŃSKA
300 m 37.02 Anna KIEŁBASIŃSKA
400 m 51.78 Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC
800 m 2:00.70 Angelika CICHOCKA
1000 m 2:45.14 Magdalena KRAWCZYK
1500 m 4:06.35 Angelika CICHOCKA
3000 m 8:53.63 Sofia ENNAOUI
5000 m 20:22.75 Katarzyna ROSIKOŃ
60 m pł K 8.16 Karolina KOŁECZEK
Wzwyż 1.85 Aleksandra NOWAKOWSKA
Tyczka 4.25 Agnieszka KASZUBA
W dal 6.34 Anna JAGACIAK MICHALSKA
Trójskok 13.58 Anna JAGACIAK MICHALSKA
Kula (4) 18.77 Paulina GUBA
5-bój 4385 Adrianna SUŁEK
Chód 3 km 12:54.93 Katarzyna ZDZIEBŁO
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko